Reperi i njohur organizon “baby shower” për albumin e tij në pritje

By

Lil Nas X tregoi ‘barkun shtatzënë’ teksa bëri baby shower për albumin e tij në pritje.

Reperi, ndau disa fotografi nga ‘baby shower’ e cila ishte e mbushur me tullumbace, tortë dhe madje edhe një fron.

Më vonë ai ndau një video promovuese për albumin e tij të ardhshëm debutues, “Montero”, për të cilin thotë se është “shtatzënë” me të dhe do të lansohet së shpejti. Ai e cilëson atë si foshnjën e tij.

Nas X u pa i veshur me një mantel mëndafshi shumëngjyrësh me ngjyra të gjalla që i mbërrinin deri te këmbët.

Reperi i ‘Old Town Road’, i lindur Montero Lamar Hill, kompensoi modelin tërheqës të veshjeve të tij të sipërme me një palë pantallona të bardha.

Lil Nas X shtoi elemente bling në pamjen e tij, duke përfshirë një gjerdan të veshur me diamant, me një model fluture dhe një palë vathë.

Në përgatitje për lansimin e albumit të tij, Lil Nas X ndau një video promovuese për albumin në llogarinë e tij në Instagram.

Klipi fillon me reperin duke hyrë në një kopsht të mbushur me gjelbërim, me sytë e lidhur dhe i zhgënjyer kur askush nuk është i pranishëm.

Në mbishkrimin e postimit, muzikanti shkroi se ai “kalova orë të tëra duke u përgatitur për ‘baby shower’ tim për fëmijë dhe askush nuk u shfaq”.

View this post on Instagram

A post shared by MONTERO (@lilnasx)

Pastaj interpretuesi shikon dhuratat që ishin dërguar nga të famshëm të ndryshëm, përfshirë Miley Cyrus, Doja Cat dhe Elton John.

Lil Nas X filloi të punojë në albumin e tij debutues menjëherë pas publikimit të Old Town Road në vitin 2019.

Montero do të shfaqë shfaqje nga artistë të shumtë mysafirë, shumë prej të cilëve u përmendën në videon promovuese.

Albumi i parë në studio i reperit aktualisht është planifikuar të vihet në dispozicion të publikut të premten.

Artikuj të ngjashëm