Rutina e bukurisë së Aleksia Peleshit është tepër e thjeshtë!

By

E ftuar në intervistën më të shkurtër ’60 sekonda’ në Prive, ishte Aleksia Peleshi.

Ajo u përgjigj në pyetjet provokative në Prive dhe tregoi gjënë më të mirë dhe atë më të keqe në lidhjen e saj të fundit.

Aleksia gjithashtu flet edhe për rutinën e saj të bukurisë.

Ndiqni intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm