“Nën lëkurën” e Megi Pojanit! (VIDEO)

By

Kushdo që ndjekë Megi Pojanin në Instagram, ka parë fotografi dhe video provokative të saj.

Por a është Megi edhe në jetën reale si ajo e rrjeteve sociale apo thjeshtë po aktron?

Në një intervistë dhënë për Prive, bukuroshja tregon shumë gjëra për veten të cilat mbase nuk i keni ditur për të.

Mos e humbisni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm