Cila pjesë e këngës ‘Duro’ të Dafinës e bëri Youtube-rin anglez të qante? (VIDEO)

By

 

“Duro” nga Dafina Zeqiri, ka emocionuar jashtë mase një burrë anglez i cili merret me video në YouTube.

Ai ka postuar një video të re teksa komenton këngën e Dafinës, e cila flet për bulizmin, dhunën dhe depresionin.

Në një momenti, ai emocionohet aq shumë saqë fillon të qajë madje e quajti këngëtaren “Mbretëreshë” për zërin dhe interpretimin e saj.

Artikuj të ngjashëm