Rrjedh ne internet kënga e re e Capital T

By

Capital T tash  një kohë është duke punuar në një album i cili do të publikohet së shpejti.

Por me sa duket fansat janë të padurushëm, pasi një këngë e tij nga albumi i ri ka rrjedhur në internet. Edhe pse nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur kjo, ajo që është e qartë është se kjo këngë ka rezoltuar në një hit të menjëhershëm.

Shumë fansa të këngëtarit i kanë dërguar atij video duke e ndëgjuar këngën e re. Mbetet të shihet se kur do të dalin detaje të tjera mbi këtë këngë dhe se kur do të mund të shijojmë albumin e plotë të reperit.

Ju rikujtojmë se ai para disa javësh erdhi në një intervistë ekskluzive për Prive ku zbuloi shumë të pathëna nga karriera dhe jeta private./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm