Gjyste Vulaj na zbulon vëllain të cilin nuk ia kemi njohur më parë (FOTO)

By

40 vjeçe por akoma në formë dhe një konkurente e denjë e 20 vjeçareve.

Është kjo këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj që nuk po e lëshon fronin përkundër viteve që kalojnë.

Ajo pothuajse në baza ditore vazhdon të ‘godasë’ rrjetin me foto të nxehta, veshje e blerje të tjera luksoze dhe jo vetëm.

Por, sot vëmendjen Gjystja e ka tërhequr me një tjetër fotografi.

Ajo ka zbuluar vëllain e saj, Kolën dhe kunatën me të cilën ndan një relacion të shkëlqyer.

Më poshtë fotografia. /prive.al/

Me vellaun dhe kunaten❤️❤️

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Artikuj të ngjashëm