Ky është vesi më i keq i Kushtrim Dobrës

By

Këngëtari shqiptar Kushtrim Dobra së fundmi iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ai ka treguar cili është vesi i tij më i keq, ku mori më së shumti bakshish dhe ku i mbanë paratë.

Këto por edhe shumë të tjera nga artisti i kuptoni në videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm