Demi Lovato surprizon fansat me një foto me të dashurin e saj të ri

By

Këngëtarja e njohur, Demi Lovato ka pasur një vit të vështirë por me sa duket gjithçka po ndërron për këngëtaren.

Demi Lovato shkoi në Instagram për të bërë zyrtare lidhjen e saj me të dashurin e ri Austin Wilson duke ndarë një foto mjaft romantike së bashku.

“Zemra ime”- shkroi ajo duke iu referuar të dashurit të ri Austin.

I dashuri i ri i këngëtares është një model 25 vjeçar dhe duket se lidhja e tyre është në hapat e parë të saj.

View this post on Instagram

My Love🥰

A post shared by 🌴 LA🌴 (@austingwilson) on

Burimi: Dailymail.com

Artikuj të ngjashëm