Publikohet “Mama” nga Lil Don

By

Reperi i ri që mori vëmendje gjatë periudhës së karantinës, Lil Don ka publikuar projektin e tij të parë solo pas famës që mori.

Kjo këngë titullohet “Mama” dhe është një projekt goxha i ndier nga artisti i cili siç e do zakoni në rep është shkruar nga vetë ai.

Beati i saj është krijuar nga K-Master e ndërsa mix/master janë bërë në studion e Rzon.

Videoklipi i këngës “Mama” është punuar nga produksioni “Kotorri”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm