“Këngë nga shpirti” – Butrint Imeri paralajmëron projektin e ri

By

Pas suksesit që pati me këngët “Alea” dhe “Mon Cherie”, ai ka paralajmëruar një tjetër projekt.

Butrint Imeri i njohur për këngët e tija ritmike, kësaj here ka premtuar një këngë më ndryshe.

View this post on Instagram

E kom bo ni kange me shume shpirt. Shihemi n'kete muaj!

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Në profilin e tij në Instagram, imeri ka shkruar se tani dot ë publikojë një këngë shpirti, derisa në fotografi shihet në një vend jashtë Kosovës.

Imeri është i njohur për punimin e klipeve në vende të ndryshme të botës, si ai që punoi në Tajlandë përmes të cilit solli një pjesë goxha të pa eksploruar të globit.

Mbrëmë ai ishte i ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku foli për karrierën, jetën personale dhe vështirësitë e shoubizit shqiptar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm