Ronaldo dhe Georgina drejt martesës? Mediat raportojnë për dasmë

By

Njëri nga futbollistët më të famshëm dhe njëri nga më të mirët e të gjitha kohërave, po e shijon këtë periudhë duke luajtur i relaksuar për Juventusin e Italisë.

E pavarësisht aktakuzave për përdhunim që i kanë ngritur nga modelja amerikane Kathryn Mayorga, portugezi është treguar totalisht neglizhent ndërsa mediat spanjolle e ato italiane, po raportojnë se ai është fejuar me Georgina Rodriguez, gruan me të cilën ai është në lidhje që dy vjet.

Image result for georgina and ronaldo marrying

Raportimet e mediave të huaja thonë se Ronaldo i ka kërkuar Georginës të martohet me të, ndërsa ajo ka pranuar që të lidh kurorë me 33 vjecarin.

Gazeta Correio de Manha ka shkruar se ajo e ka pranuar propozimin e Ronaldos, ndërsa tani ka nisur të provojë edhe fustanet e nusërisë.

Çifti kanë jetuar në Itqali si burrë e grua ndërsa vitin e kaluar, Georgina solli në jetë edhe vajzën e tyre Alana Martinan. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm