Si e surprizoi Sabriu, gruan e tij Nerën ?! (VIDEO)

By

Me dashurinë e tyre që i ka rezistuar dekadave, Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera, janë një model ikonë për t’u ndjekur.

Përkundër viteve, gjithçka duket të jetë akoma sikur ditën e parë për çiftin.

Me rastin e ditëlindjes së Nerës, Sabriu e dërgoi bashkëshorten në një pushim disa ditor në Paris.

Shoqëruar me udhëtimin ishte edhe një dhuratë që këngëtari e mendoi për personin e zemrës.

Se cila ishte ajo e kuptoni në materialin e mëposhtëm. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm