Romantikë në plazh, Justin Bieber ndanë imazhin intim me Hailey Baldwin

By

E tërë bota e ka marrë vesh se ata të dy janë shumë të dashuruar.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, janë nga ata çifte të famshëm që nuk e kanë fshehur asnjëherë lidhjen e tyre të dashurisë.

Dyshja që u fejuan gjatë verës, përflitet edhe të jenë martuar në ofiçarinë e New Yorkut ndërsa nga ta s’është konfirmuar asnjëherë martesa.

Derisa Bieber gjithnjë e më shumë po e shfaqë haptazi dashurinë që ka për të fejuarën e tij, e madje fotografia e fundit flet shumë më shumë se sa fjalët tona.

Duke shijuar rrezet e diellit në plazh, Bieber ka publikuar një fotografi duke u përqafuar me modelen e njohur Baldëin.

“Bizelja ime e vogël”, ka shkruar Bieber, në fotografinë që ka publikuar me të dashurën e tij. /Prive.al

View this post on Instagram

My little bean

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Artikuj të ngjashëm