Roberti për Erën: Kjo qikë ka me dhez krejt botën!

By

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Roberti, që prej thashethemeve të ndarjes po vazhdon me një ritëm më të intensifikuar që të postojë foto me familjen.

E nisi demantimin me nënën e tij dhe vjehrrën, e vazhdoi me Erën dhe Renee, e tash sërish ka postuar në lidhje me Erën.

Në një foto ku shihet në dasmën e tij dhe të Norës duke bërë me gisht nga Era ai ka shkruar: Shumë shpejt kjo qikë ka me dhez krejt botën ? qështu kom mendu kur ja kom drejtu gishtin.

Duket se për Robertin, sukseset e Erës që po ndodhin së fundmi në arenën ndërkombëtare nuk kanë qenë asnjëherë befasi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm