U nda, u bashkua… – Mozzik ‘mbylli veshët’ dhe punoi në heshtje për këtë superlajm (VIDEO)

By

U nda, u bashkua, u nda sërish, por mesa duket Mozzikut nuk i kanë bërë përshtypje këta tituj dhe punoi shumë në heshtje.

Ai sot zbuloi se albumi i tij i ri solo, pa Loredanën është pothuajse gati dhe vjen në vitin 2022.

Reperi realizoi një video interesante në veturë, duke kënduar një nga këngët e reja të cilat sigurisht do jenë hite të padiskutuara.

’Mezi po pres me nda me juve’, ka shkruar Mozzik poshtë videos.

Kujtojmë se ai dhe Loredana i dhanë fund martesës edhe pas një tentative për ta përmirësuar marrëdhënien./Prive.al

Artikuj të ngjashëm