Të gjithë e duan Adelinën, po ja kush ia ndreqi asaj natën (FOTO)

By

Në mesin e kolegëve të saj, ka një koncensus të përgjithshëm që ajo është nj ‘diva’.

Këngëtarja Adelina Ismaili, përveç publikut gjithmonë ka pasur edhe zemrat e kolegëve të saj dhe është vlerësuar shumë nga ata.

Mirëpo, për Adelinën është dikush tjetër që e ka bërë mbrëmjen e saj edhe më të bukur.

Ismaili ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi me këngëtaren Yllka Kuqi, dhe që të dyja duken tejet bukur dhe elegante në fustane mbrëmjesh.

“Kjo grua e mrekullueshme, ma ndreqi natën”, ka shkruar Ismaili, në një fotografi me këngëtaren Kuqi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm