Roberti, Nora dhe Renèe (FOTO)

By

Me datë 15 maj, këngëtarja Nora Istrefi ka sjellur në jetë vajzën e saj të parë. Ndryshe nga shumë kolegë ajo ka vendosur ta prezantoj princeshën e vogël me ndjekësit e saj.

Ndërsa sot janë publikuar disa fotografi tjera por tani me portretin e mbushur të familjes.

Në këto imazhe shfaqen Nora me bashkëshortin e saj Robertin dhe fëmijën e tyre Renèe-n.

Fotografitë janë realizuar në ambientet e spitalit që ka lindur Nora në Shkup, ndërsa tani Renèe ka ardhur në vendin ku do të rritet./Prive.al

nora roberti
nora 3

Artikuj të ngjashëm