Rina detyrohet të postojë këtë foto pasi i pëlqen të dashurit

By

Rina Balaj ka postuar një fotografi të realizuar në verë.

Këngëtarja e ndau këtë imazh me ndjekësit pasi tha se i pëlqen të dashurit të saj, reperit të famshëm në Greqi, Sinboy.

“Sinboy pëlqen këtë fotografi prandaj duhej ta postoja”, ka shkruar artistja poshtë fotografisë.

Nëse nuk e dini, Rina dhe Sinboy janë në lidhje që nga bashkëpunimi i tyre në këngën “Gigi” edhe pse e kanë mbajtur të fshehur nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm