Lajmërohet sërish Faton Shoshi…

By

Dy ditë më parë, në media u raportua se menaxheri i Ledri Vulës, Faton Shoshi është sulmuar fizikisht nga disa persona.

Me këtë rast, u tha se Shoshit i është dashur të kërkojë ndihmë mjekësore në QKUK, por të kundërtën e ka dëshmuar vetë ai.

Jo vetëm mbrëmë, por edhe sot, Fatoni postoi fotografi në Instagram duke bërë me dije se është mirë dhe se nuk pati asnjë lëndim.

Menaxheri I njohur vendosi të mos shkruante asgjë mbi imazhet  postuara megjithatë pamja e tij flet vetë…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm