“Panorama” e Ardianit dhe Xhensilës zë vendin e parë në Zvicër (VIDEO)

By

“Panorama” – kënga që sollën Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj, ka arritur një sukses të madh që nga dita e publikimit.

Përveç klikimeve me miliona në pak ditë, ky bashkëpunim po qëndron në top 10 në shumë shtete të botës.

Ky duet ka arritur që në Zvicër të zë vendin e parë dhe këtë na e treguan vet artistët.

Urime për suksesin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm