RONELA MOHON LIDHJEN ME YOUNG ZERKA!

By

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar për lajmet që kanë dalur së fundmi për jetën private të saj.

Disa burime pranë këngëtares kanë treguar se ajo ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Young Zerka por që tani Hajati ka dalur me një deklaratë.

Fakti që ne jemi miq dhe mbi të gjitha punojmë, bashkëpunojmë për të njëjtën studio s’do të thotë që të dalin lajme të pavërteta… Boll më me thashetheme po shikoni të flisni për punët dhe projektet e artistëve. Nuk dua më të has në hipoteza apo deklarata të padala nga goja ime. Kur të kem diçka për të folur për jetën time private kam gojë vetë. – është shkrimi i Ronelës përkrah një fotografie të publikuar në instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm