Robert Berisha zbulon pse sot është një ditë e veçantë për Renée

By

Sot Renée po feston ditëlindjen dhe vogëlushja e ëmbël po mbush plot 6 vjet.

Përvec se një ditë e gëzuar për familjen dhe të vajzën e ditëlindjes, sot mbushi 2 vjet edhe miku i saj më i mirë – qenushja e familjes.

Këtë e bëri të ditur Roberti me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, duke ndarë një fotografi të qenushes.

Më poshtë postimi i tij i plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm