Me puthje dhe përqafime, konfirmohet çifti më i ri në showbiz!

By

Aktorja, Zendaya dhe aktori, Tom Holland sapo bënë lidhjen e tyre zyrtare.

Pas vitesh thashetheme që dyshja janë në lidhje romantike, të dy u panë duke shkëmbyer puthje.

Fotografitë ku shihen çifti duke u dashuruar, i siguroi “Page Six”.

Thashthemet për lidhje nisën kur të dy aktorët ishin bashkë në filmin “Spider-man: Homecoming” të vitit 2017.

Artikuj të ngjashëm