Një histori qesharake nga Remzia, karrierën nuk e nisi në skenë por në pemët e oborrit!

By

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Remzie Osmani, ka ndarë me fansat e saj përmes Prive, 10-të gjërat që s’i kemi ditur për të.

Dhe me sensin e saj simpatik të humorit, Osmani ka rrëfyer se kur ishte e vogël, karrierën muzikore nuk e nisi në skenë por në pemët e oborrit.

Këngëtarja ka treguar se e parapëlqente të ngjitej në pemë dhe të këndonte, dhe ta ushtronte zërin e saj.

 

Artikuj të ngjashëm