Rob Daddy dhe Benny kanë gati projektin e ri!

By

Me projektin debutues si pjesëtar i On Records pati shumë sukses.

Por. duket se Rob Daddy e di mirë se në diskografinë shqiptare dinamika është e fuqishme dhe prandaj nuk duhen pauza.

Pas projektit me Adelina Berishën, ai tashmë ka gati këngën e re.

‘Ayo’ vjen në bashkëpunim me artistin e talentuar Benny dhe është produkt muzikor që mban vulën e Zzap&Chriss kurse videoklipi është realizuar nga Entermedia.

Kënga do publikohet nesër. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm