Për këtë këngëtar shqiptar, thashethemet janë reklamë (VIDEO)

By

Javën që lamë pas, të shtunën në Prive të Klan Kosovës, protagonist i intervistës “60 Sekonda” ishte këngëtari Besart Halimi.

Në mesin e shumë pyetjeve që iu bënë, ishte edhe ajo nëse i pengojnë thashethemet dhe ato që raportohen për të.

“Hmm, thashethemet nganjëherë janë reklamë”, ka thënë Halimi, i cili shprehet se ato të pavërteta që thuhen në media për të, nuk i pengojnë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm