Dafina zbulon këngën e re dhe s’është dueti me Noizyn!

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet.

Pas një mungese goxha të gjatë shkaku i aktivitetit në Amerikë, Duffy po kompenzon në mënyrën më të mirë të mundshme kohën e humbur.

Krahas bashkëpunimit me Noizyn i cili mezi po pritet, këngëtarja tashmë e ka finalizuar një tjetër këngë.

Përmes rrjeteve sociale, Zeqiri ka ndarë me ndjekësit inserte të këngës ‘Kurgjo nuk kallxojna’ e cila në videoklip do ketë një varg njerëzish.

Ndonëse Dafina nuk ka përmendur një datë, pritja për këtë krijim muzikor pritet të marrë fund shumë shpejt. /Prive.al

View this post on Instagram

COMING SOON #kurgjonukkallxojna

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm