Rita zhgënjen në tapetin e kuq!

By

Rita Ora njihet si një prej ikonave të modës në botën e showbizit.

Por bukuroshja e lindur në Kosovë ka zhgënjyer një pjesë të fansave me paraqitjen në tapetin e kuq të një mbrëmjeje gala në New York të enjten mbrëma.

26 vjeçarja kishte veshur një fustan të gjatë dhe të gjerë, ngjyrë të gjelbër çka për shumicën e fansave nuk i shkonte aspak.

3fadd4c000000578-4454130-image-m-66_1493349504788

3fadbc4d00000578-4454130-image-m-64_1493349485887 3fadc22000000578-4454130-image-a-65_1493349494115 3fadceac00000578-4454130-image-m-61_1493349417027-1

Artikuj të ngjashëm