Miqësia e Ermal Fejzullahut që i rezistoi viteve

By

Balanci mes të qenurit i famshëm dhe të pasurit pranë vetes miq të vërtetë shpesh herë është një gjë e vështirë.

Mirëpo, duket që për këngëtarin Ermal Fejzullahu parimet kryesore në jetë nuk ndryshojnë dhe përkundër viteve, shoqëritë i rezistojnë kohës.

E tillë është edhe ajo me mikun e tij, Noli Abazin me të cilin Fejzullahu shfaqet në dy foto kolazh në postimin e bërë.

E para, para shumë viteve kur ishte në fillim të karrierës dhe e dyta së fundmi nën mbishkrimin: ‘Me dostin e moqëm’.

Përjashto disa kilogramë më shumë dhe ndryshimet në stil si normale me kalimin e viteve, duket që për Ermalin dhe Nolin, gjërat kanë mbetur në të njejtin stad dhe kjo është për t’u komplimentuar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm