Rita sjell këngën e re, Fidani protagonist i klipit (VIDEO)

By

Rita Haziri ka publikuar projektin e ri muzikor, kësaj radhe pa Fidanin.

Megjithatë, i fejuari i saj është protagonist në pak sekuenca të videoklipi.

Kënga quhet ‘Ke harru’ dhe ju mund ta dëgjoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm