Mihrije Braha së shpejti me projekt të ri

By

Këngëtarja Mihrije Braha është aktive në muzikë tash e një kohë të gjatë, por kjo nuk do të thotë që të pushoj me aktivitetin e saj por të japë maksimumin nga vetja me prurje të reja për të qenë sa më afër adhuruesve të saj .

Si duket fluksi i punëve të fundvitit që të sjellin projekte të reja e ka prekur edhe këngëtaren pasi që sot paralajmëroi projektin e ri.

Një bashkëpunim me Beni  Baksin do ta sjellë këngëtaren më ndryshe se ç’jemi mësuar ta shohim, ndërsa videoklipi pritet të lansohet së shpejti dhe është punuar nga Blerdi Malushi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm