Debuton Gunzey me këngën ‘Morocco’

By

Tregut muzikor shqiptar i është shtuar dhe një artist i ri interesant.

Fjala është për Gunzey, i cili ka debutuar me këngën ‘Morocco’.

Ky projekt është i krijim i DualVox me videoklip të Creative Videos./Prive.al

Artikuj të ngjashëm