Rita Saraci me linjë xhemperësh për vajzat e forta e të pathyeshme (FOTO)

By

Për vite të tëra ajo është pikë reference për modën dhe veshjet.

Por duket se blogerja Rita Saraçi nuk është mjaftuar me fotografi të mira në rrjete sociale dhe postime të sponzorizuara, me të cilat karakterizohet kryesisht një blogere.

Ajo ka nisur një sipërmarrje të re me linjën e xhemperëve me dizajn e mesazh të veçantë.

Blogerja ka treguar se idea për të filluar me dizajnimin dhe krijimin e rrobave ka qenë ndër qëllimet e saj të para nga lansimi i blogut dhe këtë vit, ka arritur synimin që të lansoj produktin e parë, punë dore.

‘Idea me xhempera zemër thyer është një reflektim personal. Me këtë projekt kam për qëllim që ti reprezentoj femrat e fuqishme pasiqë në shumicën e rasteve ato etiketohen si personal që lëndohen më shumë ose janë më të dobëta. Mesazhi që transmetoj është se vajzat që veshin këta xhemperë janë të forta, të bashkuara dhe jo lehtë të thyeshme’ – ka deklaruar mes tjerash Saraçi.

Veshjet që i shihni më poshtë përmes fotografive, mund të porositen online në faqen e blogeres. /prive.al

A post shared by RITA SARACI (@ritasaraci) on

ughhh, heartbreak never felt THIS good. I’M SO excited to finally share with you that I will be launching my personal line through FAR. it’s been a long journey but the sweetest and most challenging so far. today i’m bringing the first ever product designed by me. i stayed up quite a few nights being reflective and working on the fits and graphics but there is nothing more rewarding to me than looking back and seeing how far you’ve come and know you did it yourself. i really really hope you will love my first product as much as i did making it. stay lovers, bad ass lovers, forever. to shop, click the link in bio. concept and design by me, photography @andidecani, hair @voguehair, makeup @sarandaismaili, location at rruga b @matisse ? breaking hearts club

A post shared by RITA SARACI (@ritasaraci) on

Artikuj të ngjashëm