Tapeti i kuq i “BAFTA Awards”: Cilat ishin veshjet më të bukura?

By

Gjithçka dukej si trëndafila në BAFTA!

Të famshmit u mblodhën të dielën për çmimet e Akademisë Britanike të Filmit në Royal Albert Hall në Londër, dhe fustanet rozë shfaqeshin kudo në tapetin e kuq. Të famshëm duke përfshirë Scarlett Johansson, Laura Dern dhe Renee Zellweger kishin veshje rozë, duke filluar nga karamele pambuku deri tek mjedër e deri në rozë të nxehtë.

Yje të tjerë qëndruan në një familje me ngjyra të ngjashme, vjollcë dhe të kuqe të thella.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson BAFTAs red carpet

Laura Dern

Laura Dern Baftas red carpet

Saoirse Ronan

Saoirse Ronan BAFTAs red carpet

Duka dhe dukesha e CambridgeImage: EE British Academy Film Awards 2020 - Red Carpet Arrivals

Charlize Theron

Charlize Theron BAFTAs red carpet

Renee Zellweger

Renee Zellweger BAFTAs

Daisy Ridley

Daisy Ridley BAFTAs red carpet 2020

Margot Robbie

Margot Robbie BAFTAs red carpet

Zoe Kravitz

Zoe Kravitz BAFTA

Burimi: Today.com

Artikuj të ngjashëm