Sa vite mbushë sot Almeda Abazi?! (FOTO)

By

Një vit më parë, shumë gjëra ishin ndryshe për Missin shqiptar Almeda Abazi.

Në një arratisje të gjatë në Los Angeles ajo pati shumë festa. Kurorëzoi dashurinë me Tolgahan Sayisman dhe festoi ditëlindjen.

E një vit pas martesës, jeta e Almedës është më e qetë.

E kthyer në Stamboll dhe e angazhuar në projekte, kjo ditëlindje e gjen atë në Turqi.

Por sa vite mbushë sot Almeda?

E lindur në vitin 1992, bukuroshja shqiptar e mbushë sot plot 26 vite. Edhe 100 me gjithë të mirat! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm