Krenari ‘përzihet’ publikisht te Geti dhe Marina duke konfirmuar indirekt një detaj

By

Shumë është përfolur e komentuar mbi lidhjen e Krenar Çoçajt dhe Luana Vjollcës.

Përkundër se nuk ka dyshime tash e mbi dy vite për këtë gjë, ajo që e ka shoqëruar çiftin ka qenë një varg i thashethemeve të shpeshta për ndarje të mundshme, që nuk rezultojnë të vërteta.

E këtë e ka vulosur vetë Krenari përmes një komenti te një foto e Marinës dhe Getoarit.

Me bishen time @ghettogeasy ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

‘Çfarë fotografie! Profesionale’ – është shprehur Çoçaj në imazh në një formë duke e konfirmuar se edhe ai ka qenë në pushime me çiftin dhe Luanën dhe në fakt është autori i fotografisë.

Nga dita në ditë, Luana dhe Keni duket se s’do fshehen më dhe sinjalet për këtë po i kanë sporadike, si në rastin e sontëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm