Rita Ora takohet me Selma Hayek, që të dyja shkëlqejnë

By

Pas një performance të hatashme me pothuajse 300 mijë spektatorë në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, Rita Orën po e priste një tjetër event i rëndësishëm.

Këngëtarja ka qenë prezente në ndejën pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve për filmin nga Akademia Britanike.

Aty ajo është takuar me njërën nga aktoret më seksi të industrisë së filmit.

Rita ka pozuar bashkë me aktoren e njohur dhe fotografinë e ka publikuar në Instagram, duke shkruar se mbrëmë është takuar me një ‘bukuroshe’.

“Çfarë gruaje e bukur”, ka thënë rita për aktoren Hayek. /Prive.al

What a beautiful woman mwah!!?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm