Sa qenka rritur! Almeda Abazi ndanë profilin familjar dhe Efehan është i adhurueshëm

By

Ai ka pak muaj që ka ardhur në jetë dhe që tani është i gatshëm që të dalë për shëtitje me familjen e tij.

Vogëlushi simpatik i Almeda Abazit dhe aktorit turk Tolgahan Sayisman, i ka shoqëruar prindërit e tij në një shëtitje buzë detit.

Është Abazi ajo që ka ndarë portretin familjar, ku Efehan shihet që është rritur goxha shumë nga imazhet e para që kemi parë.

Profili familjar është kaq i ëmbël, me Almedën që mbanë në krah Efehanin dhe Tolgahanin që i jep asaj një puthje në ballë!

View this post on Instagram

🍬

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

 

Artikuj të ngjashëm