Brenda shtëpisë super luksoze të Angela Martinit

By

Jetën e ka të zhytur në luks.

Modelja Angela Martini, përveç se që bën pushime luksoze, edhe ambientin ku jeton e ka super të shtrenjtë.

Ajo ka publikuar një fotografi nga ambientet e shtëpisë së saj, ku vetëm shkallët e kësaj hapësire të japin përshtypjen se ke të bësh me një pallat.

Martini është e martuar me aktorin dhe producentin rumun Dragos Savulescu dhe që të dy bashkë, gëzojnë një standard të mirë jete. /Prive.al

With my sis since 16 years ♎️?♊️

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

 

Artikuj të ngjashëm