Një yll botëror pjesë e këngës së Young Zerkës! (Video)

By

‘Boom Boom’ është kënga e fundit e Young Zerkës. U paralajmëruan disa projekte por që u pezulluan për momentin për shkak të largimit të artistit nga MaxProduction, labelin me të cilin solli këngët e fundit.

Por kjo nuk e ka ndaluar zhvillimin artistik të Young Zerkës. Pasi u shfaq në ‘Dancing Ëith The Stars’ ka nisur punë për projektin e ri që është duke u realizuar nga Big Bang.

Kënga do të ketë karakter ritmik dhe në intervistë dhënë emisionit Prive, Zerka ka treguar që në këtë projekt do të përmendet një këngëtare me famë botërore por që për momentin është enigmë.

Gjithçka do të zbulohet me 14 shkurt, data e planifikuar për lançimin e këngës dhe klipit të Young Zerkës.

Artikuj të ngjashëm