Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të VMA (Foto)

By

Mbrëmë është mbajtur spektakli MTV VMA’s 2015, të drejtuar nga këngëtarja Miley Cyrus.

Por ajo që ka zgjuar vëmendje ishte edhe parakalimi i Rita Orës me një fustan të krijuar nga Vera Ëong.

“U mërzitët?! Në asnjë mënyrë, pasiqë Rita Ora ndez tapetin e kuq” – ka shkruar E!Online.

Edhe shumë media të tjera kanë pëlqyer zgjedhjen për tapet të kuq të Ritës. Teksa në të njëjtën kohë ajo po shijon suksesin e klipit të fundit dhe pjesëmarrjes në X Factor./Prive.al

rita8 ritta.jpg 2

 

Artikuj të ngjashëm