Ku po kalojnë pushimet Noizy dhe Blerim Destani?

By

Pushimet verore kanë nisur edhe për Noizyn. Ky i fundit i dhe aktori Blerim Destani kanë postuar një foto në Instagram ku shihen bashkë në një foto.

San Tropez është destinacioni ku dyshja po kalojnë disa ditë pushimesh.

Noizy dhe Blerim Destani si miq, shpeshherë kanë qëndruar bashkë me njëri – tjetrin.

Këto ditë pasojnë një sezon tejet të stërmbushur me koncerte për Rigelsin në trojet shqiptare e diasporë ku nuk munguan as projekte muzikore që rezultuan të suksesshme. /Prive.al/

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

Artikuj të ngjashëm