Bebe Rexha gati klipin e ri, për grimin e saj u kujdes artistja shqiptare

By

“I’m Good” u bë virale në TikTok dhe dyshj arstistike Bebe Rexha dhe David Guetta vendosën ta lansonin versionin zyrtar.

Pas suksesit të madh të këngës ata tani kanë bërë gati edhe klipin.

Si gjithnjë, Bebe do të shkëlqejë në videoklipin e ri dhe për grimin e saj është kujdesur Dafina Neziri.

Ishte Neziri ajo që dha lajmin me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram duke ndarë edhe një pamje të Bebe Rexhës se si do të duket në videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm