Biznesi dhe Big Mama: “Si kam dy denarë në xhep!”

By

Për një kohë të gjatë, Big Mama nuk ishte në Prive për të na treguar më shumë për jetën e saj.

Kështu Prive mori rrugën për në Tetovë për të takuar artisten shumë karizmatike.

Ajo nisi edhe biznes, por pandemia pati ndikimin e saj. Çfarë thotë këngëtarja për këtë pjesë?

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm