Publikohet kënga e Era Istrefit në duet me Offset – burrin e Cardi B (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e re e Era Istrefit.

Projekti quhet ‘Let’s Get Married’ dhe është në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset – burrin e Cardi B.

Ky është vetëm një ndër projektet e shumta ndërkombëtare të Erës që do të vijnë në të ardhmen.

Dëgjoni më poshtë këngën e re.

Artikuj të ngjashëm