Rita Ora pozon lakuriq (FOTO)

By

E bëri edhe njëherë…

Rita Ora sërish ka pozuar lakuriq dhe fotografinë e ka postuar në rrjetet sociale, aty ku këngëtarja është shumë aktive.

Ky imazh vjen pas shumë të tjerave në bikini të cilat Rita i postoi në kohën e Vitit të Ri, pasi qëndroi disa ditë me miqtë në Maldive.

Përveç bizhuterive prej ari, artistja shqiptare nuk pati asgjë tjetër mbi trupin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm