Butrint Imeri paralajmëron hitin e ri në një mënyrë të veçantë

By

Para pak javësh, Butrint Imeri publikoi këngën e re me titull ‘Kush’.

Ndryshe nga herët e tjera, këngëtari solli një videoklip interesant i cili i pëlqeu fansave të tij, poashtu edhe kënga.

Më shumë se 7 milionë klikime janë grumbulluar për këtë këngë, dhe pa pritur shumë, Butrinti sapo paralajmëroi hitin e ri.

Nga Dubai, artisti postoi një fotografi duke pirë një gotë shampanjë me përshkrimin: ‘Një gotë për hitin e ri’.

Butrinti nuk dha detaje të tjera./Prive.al

View this post on Instagram

Ni gote pe pi per hitin e ri

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm