Nis numërimi prapa: Sot lansohet kënga e Bardhit, Fifit dhe Gimi-O

By

Ka disa ditë që ka nisur paralajmërimi i projektit të ri të Bardhit, Fifit dhe DJ Gimi-O.

Tashmë gjithçka është gati.

Kënga mban titullin “Du & Ich” dhe do të vij me videoklip.

Numërimi prapa ka filluar dhe lansimi do të bëhet sot në ora 16:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm