Këtë dhuratë e pranuan për vajzën Ami dhe Ermali (FOTO)

By

Pak kohë ka mbetur deri në ardhjen në jetë të vajzës së Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskën.

Prezantuesja dhe ndërmarrësja e cila është në ditët e fundit të shtatzënisë, tashmë ka nisur të pranojë dhuratat e para.

Ende pa lindur vajza, çifti kanë pranuar një fustan përallor të cilin ajo e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

I bukur, apo jo? /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm