Rita Ora pjesë e filmit “Tin Soldier”

By

Ndërsa fjala doli më 7 qershor 2022; Rita Ora është shtesa e re e kastit të Tin Soldier. Rita Ora do të jetë përkrah yjeve të cilët përfshijnë, Joey Bicicchi, Nora Arnezeder dhe Saïd Taghmaoui.

Filmi aksion me siguri do të jetë në prodhim aktualisht, në Greqi.

Yjet e tjerë që supozohet të jenë pjesë në filmin e udhëhequr nga Brad Furman janë: Jamie Foxx, Shamier Anderson, Robert De Niro, Scott Eastwood dhe John Leguizamo.

Rita Ora ishte e kënaqur që ishte pjesë e Tin Soldier, dhe ne mund ta kuptojmë këtë nga postimet e saj që ajo ndau në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm